O nás

Home / O nás

Výtame Vás na na stránkach 420 LED Grow Lighting!

Osvetľovacou LED technikou sa zaoberáme viac ako 5 rokov: na základe skúseností a technologických vývojov poslednej doby sme sa rozhodli, že nadišiel čas dať veci do správneho „svetla“.

Čo máme pod tým na mysli?

Ako hlavná prednosť LED-iek sa spomínala nízka spotreba energie, i keď táto vlastnosť je aj naďalej pravdou, rastliny od toho ešte nie sú šťastné. Ozajstnú starostlivoť pre ne znamená dokonalé farebné špektrum, táto vlastnosť je už dostupná aj s LED lampami, pričom pre užívateľa znamená takmer 50% úsporu nákladov oproti HPS lamám a tiež krásne a šťavnaté rastliny.

Je to možné vďaka jedinečnej 420 LED Grow Lighting technologickej jednotke. Dokonalé farebné špektrum bolo dosiahnuté dlhodobými experimentami, pozostávajúcimi z rôznych farebných LED-iek. Jednotky vydržia vyše 50.000 hodín, čo je možné, vďaka špeciálnej vnútornej konštrukcii a o ich bezchybnú prevádzku sa starajú od štandardných výrobcov používané väčšie LED chipy. A tiež fakt, že LED-ky montujú stroje a sú jednotlivo po výrobe odskúšané, zabezpečuje ich stálu kvalitu a dlhodobú bezproblémuvú prevádzku.

Naša firma ponúka vynikajúcu kvalitu, za dostupnú cenu, „všetko pre zákazníka“. Ponúkame kompletné odborné poradenstvo od výberu až po montáž. Na výrobky zabezpečujeme 3 ročnú kompletnú záruku.

Vo všeobecnosti o LED Grow lampách

Nová LED svetelná technológia je oveľa lepšia, než staršia rada. Miestnosť ostane jednoduchšia a chladnejšia, usporíme energiu a čo je najdôležitejšie, kvalita rastlín (kvety, zelenina, ovocie) sa môže omnoho zlepšiť. Svetlo HPS lámp je silnejšie ako LED svetiel, tým pádom pracujú s veľkou stratou, pretože nimi vydávané svetlo pokrýva celé špektrum, čiže vo veľkej miere svetlo ktoré nespadá do potreby fotosintézy. Tým pádom je svetlo lámp HPS vo veľkej miere nadbytočné, pretože rastliny nie sú schopné počas ich rastu všetko svetlo využiť.